День музеїв

Міжнародний день музеїв з’явився у календарі в 1977 році, коли на черговому засіданні ICOM (International Council of Museums – Міжнародна рада музеїв) було прийняте рішення про встановлення цього свята. З 1978 року, саме 18 травня, працівники музеїв, відзначають своє професійне свято.

Прийнято вважати, що через музеї суспільство висловлює своє ставлення до історико-культурної спадщини, і з цим важко не погодитись. Збираючи і зберігаючи пам’ятки матеріальної і духовної культури, вони ведуть велику науково-освітню та освітньо-виховну роботу. Саме через це, в нашому Центрі отримувачі послуг із величезним задоволенням відвідують музеї міста. Одним із таких музеїв, який ми відвідали нещодавно, став Бердянський Художній Музей Ім. І.І.Бродського.

Музей Бродського наш давній соціальний партнер. Працівники музею завжди проводять цікаві, змістовні екскурсії. Всі, хто працює в музеї, проявляють зацікавленість, турботу та толерантне відношення до своїх гостей.

В цей святковий день, Міжнародний день музеїв, від імені колективу працівників та отримувачів послуг Обласного Центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю, виражаємо велику вдячність директору та колективу бердянсього художнього музею ім. І.І.Бродського за підтримку та теплі серця, високий професіоналізм та високу соціальну відповідальність.

Натхнення вам в роботі, творчості та багато здоров’я. А всі, хто ще не був в цьому прекрасному музеї, рекомендація – завітайте туди, відкрийте нові горизонти, сприймайте своє життя через спектр яскравих емоцій та збагачуйтесь духовно.

День музеїв

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.