Морська екскурсія

Сьогоднішній день в Центрі реабілітації осіб з інвалідністю, відзначився незабутньою екскурсією.

Соціальний партнер нашого Центру – міськрайонна організація партії “Батьківщина”. Саме за сприяння міськрайонної партії “Батьківщина”, а зокрема допомоги Вікторії Гришай, отримувачів послуг мали змогу відвідати соціально-культурний захід “Прогулянка вздовж акваторії Бердянської затоки”.

Це унікальний захід, під час якого кожен наповнився позитивом, а ми, в свою чергу, отримували такі слова від тих, хто в данний час перебуває в нашому Центрі та отримує курс комплексної реабілітації:

“Виражаємо велику вдячність партії “Батьківщина” за те, що надали нам таку можливість, побачити море та Бердянськ з іншої сторони”, – зазначила Онопрієнко Людмила.”Максимально цікавий захід. Дякуємо організаторам”, – говорить Григоренко Анатолій.

“Міськрайонна партія Батьківщина, дякуємо за такий цінний подарунок для нас, ми запамятаємо поїздку надовго”, подякувала Алла Хотєєва.

Виражаємо велику вдячність міськрайонній організації партії “Батьківщина ” за допомогу в організації дозвілля отримувачів послуг Обласного центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю, – висловив подяку директор Дмитро Дмитрович Пейчев.

Морська екскурсія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.