Герої нашого часу

Професія пожежного – це одна з найнебезпечніших і найскладніших професій, що завжди викликала великий інтерес, почуття поваги та гордості.

Ми відвідали 12 Державну пожежно-рятувальну частину 2 пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Запорізькій області.

Як же відбувається чергування пожежної бригади? Як швидко рятувальники реагують на сигнал тривоги? До якого поверху може дістати пожежна драбина? На всі ці та багато інших питань ми змогли отримати відповіді під час екскурсії яка була здійснена в рамках вивчення теми про пожежну безпеку під час дисципліни “Охорона праці”.

Працівники ДСНС ознайомили з причинами виникнення пожеж та мірами їх запобігання, показав робоче приміщення, зал для тренувань, навчальні кабінети, спецтехніку, захисне спорядження, одяг пожежних. Отримувачі послуг відчули себе справжніми вогнеборцями, сівши за кермо пожежних спецавтомобілів.

Живе спілкування з героями-рятувальниками викликало у кожного великий емоційний підйом і яскраві враження. Ми всі ще раз переконалися, що професія пожежного є дуже відповідальною, цікавою і героїчною. Адже той, хто рятує життя людей, заслуговує найвищої поваги.

Виражаємо вдчність керівництву головоного управління ДСНС України у Запорізькій області та пожежній частині за можливість відвідати екскурсію та отримати такі емоції!

Герої нашого часу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.