Вітаємо з Днем працівника соціальної сфери

Щиро вітаємо із професійним святом людей, які обрали для себе справою житття нелегку і гуманістичну місію – постійну, багаторічну і всебічну підтримку та захист всіх, хто найбільше цього потребує в нашому суспільстві.

Нам випало непросте завдання – бути провідниками соціальної політики в період суспільних перетворень, коли люди особливо потребують уваги і турботи. Наша робота пов’язана з вирішенням найгостріших, найболючіших проблем громадян.

Своєю працею ми даємо людям надію на краще життя, сприяємо утвердженню злагоди і спокою у суспільстві.

Колеги, сердечно бажаєо Вам, Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної життєвої енергії і нехай добро, зроблене Вами, повертається до Вас сторицею!

Напередодні Дня працівника соціальної сфери, в нашу установу завітала Депутат Запорізької обласної ради Катерина Гогунська разом з представниками фракції «Батьківщина» в Бердянській районній раді та привітали нас з професійним святом.

Директор нашого Центру Пейчев Дмитро Дмитрович та заступник директора Нікулічева Вікторія Петрівна ознайомили гостей з нашою установою, показали весь обсяг нашої роботи, також депутати та адміністрація Центру привітала всіх працівників з професійним святом, відзначила подяками від імені директора Центру та міського голови.

В нашому Центрі знають, що наша праця дуже важлива та необхідна для суспільства, ми завжди тримаємось разом для підкорення нових вершин.

Всіх колег зі святом!

Вітаємо з Днем працівника соціальної сфери

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.