Внутрішній критик. Хто він? Як з ним “домовитись”?

Внутрішній критик – корисний і необхідний помічник для кожного з нас.

Що позитивного у внутрішнього критика?

Він допомогає оцінити ситуацію і уникати непоильних задач, допомагає нам стати більш уважними до себе та оточуючих, зменшує егоїзм. Але часто критик нам лише заважає, бо ми не можемо з ним “домовитись”, не можемо ми з ним співіснувати

Коли він нам може нашкодити?

Якщо він “виходить” з під контролю, він зменшує нашу любов до себе, що призводить до того, що знижується почуття власної гідності.

Як з ним “домовитись”:

  • Зрозумійте, що внутрішній критик “живе” в кожній людині. І в його силах додати нам певних страхів чи сумніву в своїх діях. +1 страх? Виявіть його, подолайте і реалізуйте далі свої плани.
  • Правильно розподіляйте себе та свою роботу. не приплітайте особисте в оцінку власної роботи, адже оцінити потрібно саме її, а не вас.
  • Уявіть, що невдача вже трапилася. Якщо пофантазувати та уявити свій провал, то часто все не так страшно, а значить з ним можна змиритися. Це допоможе діяти і й прийняти результат, яким би він не був.
  • “Дайте відсіч”. Якщо в той момент, коли не чекали з’являється критик, то уявіть, що він сидить напроти вас, він говорить щось не дуже приємне, а ви згадуєте все, чим ви можете пишатись в своїй біографії, адже вам є чим пишатись.

НАЙГОЛОВНІША ПОРАДА: Відключайте свого критика і просто насолоджуйтесь.

Не потрібно завжди думати, рівняти себе до інших. Робіть те, що давно хотіли. Просто почніть діяти, і страхи розвіються!

Внутрішній критик. Хто він? Як з ним “домовитись”?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.