Ранкові ритуали

Попереду понеділок, а це значить – розпочинається новий трудовий тиждень. Часто буває, що прокидатись зранку дуууже важко, але ми підготували для вас ранкові ритуали, які допоможуть почати новий тиждень /кожний ранок бадьоро.

Встановіть будильник на ранній підйом

Для того, щоб проживати кожен день осмислено, необхідно організовувати його так, щоб він вів до процвітання. Навіть якщо на понеілок заплановано не так багато справ, все одно прокидайтесь раніше, ніж планували. Дослідження показують, що люди які рано прокидаються, більш активні, продуктивні та свідомі. Ранній підйом також свідчить, що ви зможете активно працювати без частих перерв.

Зранку випийте стакан телої води

Коли ви прокидаєтесь, тіло потребує регідратації. Вода допомагає “давати відсіч” інфекціям, допомгає доставляти корисні речовини до кліток в нашому тілі, бадьорить вашу шкіру. І це лише деякі корисності води.

Робіть зарядку

Початок дня – насичення та концентрація організму. Зроблена зарядка зранку – гарний настрій на цілий день. Чи не диво це?

Лише три пункти, а заряд бадьорості на кожень день. Дотримуйтесь ранкових ритуалів – і кожень понеділок буде вам в радість.

Гарного робочого тижня всім і кожному!

Ранкові ритуали

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.