Знаменна подія

На комплексну реабілітацію до Центру, організовано приїхали дев’ятнадцять мешканців Костянтинівської об’єднаної територіальної громади. Небайдужість їх депутатського корпусу, а також Мелітопольського районного товариства осіб з інвалідністю “Джерело”, дало змогу дев’ятнадцяти прекрасним, веселим та цілеспрямованим людям отримати повний курс комплексної реабілітації.

Самі люди, виражають вдячність за сприяння в оформленні документів та перевезенні до Бердянська В’юник Оксані Вікторівні та Поповій Олені Борисівні.

А ми в свою чергу, зробимо все можливе для того, щоб враження отримувачів послуг були позитивні, емоції яскраві, а бажання співпрацювати з нами та відвідувати наш Центр було кожного року.

Це яскравий приклад для інших громад – яким саме чином можна дбати про здоров’я та емоційний стан мешканців своїх громад – людей з особливими потребами.

На нашу думку, інші громади візьмуть за приклад досвід Костянтинівської громади і також зможуть організовано надавати допомогу своїм мешканцям – сприяючи їх потраплянню до нашого Центру.

“Реабілітація всіх людей з інвалідністю – основне завдання нашого Центру та тих, хто займається питанням соціальної політики на містах”

директор Центру Дмитро Дмитрович Пейчев
Знаменна подія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.