Історія Центру

2004 рік для міста Бердянська відзначився особливою подією. За сприяння рішення Запорізької обласної ради  від 17.09.2003 р. за №26 було відкрито «Запорізький обласний центр професійної реабілітації». Метою діяльності є забезпечення реалізацію завдань з професійного навчання осіб з інвалідністю, їх зайнятості, розробки  та впровадження  передових методик та технологій  у сфері  професійної реабілітації.

До Центру приїздили  потребуючі професійної  реабілітації  з усієї області. Перші випускники Центру отримали  свідоцтва кваліфікованого робітника за професіями «Оператор комп’ютерної верстки» і «Телерадіомеханік». З кожним роком розширювався спектр професій, серед яких були: оператор комп’ютерного набору, адміністратор, майстер-візажист, швачка, обліковець, електромонтер, робітник зеленого господарства і майстер, манікюрниця, перукар.

Протягом 15 років реабілітаційний курс пройшли більше 1000 осіб з інвалідністю.

У 2018 році постала необхідність впровадження нових методів реабілітації  і з 1 січня 2019 року Центр отримав нові напрями роботи та назву Комунальна установа «Обласний центр комплексної  реабілітації осіб з інвалідністю» Запорізької обласної ради. Це дало можливість збільшити  кількість отримувачів послуг, застосувати нові форми та методи  роботи.  Одночасно з проходженням професійної реабілітації професіями «Оператор комп’ютерного набору» та «Адміністратор» особи з інвалідністю стали отримувати послуги з фізичної, психолого – педагогічної, соціально-побутової реабілітації та медичного спостереження.

Святкування